Sprzęt ratowniczy - Aktualności - Seminarium naukowe w WIChiR luty 2012r.
Twoje zamówienie: 0 produktów

Twój notatnik: 0 produktów | Do czego służy notatnik?

Wybierz język:  Polish   english   deutsch   russian
Jak oczyścić akwen portu wodnego w przypadku skażenia substancjami ropochodnymi wyciekającymi z jachtu? | Jak zorganizujesz pierwszą pomoc osobom podczas katastrofy autobusu lub pociągu? | Co zrobić z poszkodowanymi do momentu zorganizowania transportu do szpitali lub miejsc zakwaterowania! | Jakie masz środki techniczne do wzmocnienia i naprawy wałów przeciwpowodziowych! | Jakie działania podejmiesz, jeżeli w Twojej gminie dojdzie do skażenia przemysłowego, lub przewróci się cysterna z chemikaliami? | Co zrobisz, jeżeli w Twoim szpitalu pojawią się ludzie z objawami choroby zakaźnej? | Jak w szybki sposób zorganizować perfekcyjne warunki polowe? | Czego potrzebujesz, aby przygotować się do Euro 2012?29 lutego 2012 [Aktualności] » Seminarium naukowe w WIChiR luty 2012r.
Nasza firma była uczestnikiem SEMINARIUM NAUKOWEGO "Ochrona infrastruktury miejskiej przed atakami terrorystycznymi z użyciem broni masowego rażenia w kontekście EURO 2012 zorganizowane przez Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii w Warszawie w dniu 28.02.2012r.
W ramach spotkania zostały przedstawione aktualne zagrożenia związane z zabezpieczeniem CBRN EURO 2012r. Ponadto przedstawiono  najnowsze osiągnięcia w dziedzinie rozpoznawania i likwidacji skażeń opracowane przez Wojskową Akademię Techniczną oraz WIChiR. Zaprezentowano także ofertę sprzętu kilku firm - dostawców sprzętu przygotowanego do tego typu zagrożeń. Nasza firma miała także okazje zaprezentować swoje produkty.Cennik Ratownictwo 2015. Oferta skrócona, zapraszamy do pobrania: aktualnego cennika standardowyc...
czytaj więcej »
Szanowni Państwo, Wychodząc na przeciw możliwym zagrożeniom, które niesie obecna sytuacja ge...
czytaj więcej »
DEZAKTYWATOR Bojowych Środków Trujących. Oferta specjalna, zgodna z wytycznymi KG PSP.  ...
czytaj więcej »
DEKONTAMINACJA WSTĘPNA zgodnie z wytycznymi KG PSP! Informujemy, że w naszej ofercie jest kompl...
czytaj więcej »
Specjalistyczne łodzie aluminiowe dla służb ratowniczych. Sprzęt  przystosowany do prowadz...
czytaj więcej »
Zeszłoroczna powódź pokazała, że stosowane dotychczas mobilne wały wypełniane wodą do podw...
czytaj więcej »
Elastyczne wały przeciwpowodziowe PCV służą do ochrony środowiska przed skutkami powodzi. W ...
czytaj więcej »
DWUKOMOROWA PŁYWAJĄCA ZAPORA przeznaczona jest do ograniczenia rozprzestrzeniania skażenia na po...
czytaj więcej »


Koszyk jest pusty!