Sprzęt ratowniczy - Kim jesteśmy
Twoje zamówienie: 0 produktów

Twój notatnik: 0 produktów | Do czego służy notatnik?

Wybierz język:  Polish   english   deutsch   russian
Jak oczyścić akwen portu wodnego w przypadku skażenia substancjami ropochodnymi wyciekającymi z jachtu? | Jak zorganizujesz pierwszą pomoc osobom podczas katastrofy autobusu lub pociągu? | Co zrobić z poszkodowanymi do momentu zorganizowania transportu do szpitali lub miejsc zakwaterowania! | Jakie masz środki techniczne do wzmocnienia i naprawy wałów przeciwpowodziowych! | Jakie działania podejmiesz, jeżeli w Twojej gminie dojdzie do skażenia przemysłowego, lub przewróci się cysterna z chemikaliami? | Co zrobisz, jeżeli w Twoim szpitalu pojawią się ludzie z objawami choroby zakaźnej? | Jak w szybki sposób zorganizować perfekcyjne warunki polowe? | Czego potrzebujesz, aby przygotować się do Euro 2012?Szanowni Państwo,

   Podczas niektórych awarii przemysłowych, transportu środków chemicznych, biologicznych lub wręcz w momencie wystąpienia ataku terrorystycznego może dojść do skażenia terenu substancjami chemicznymi, radioaktywnymi i biologicznymi. Także występujące coraz częściej gwałtowne zjawiska pogodowe i skutki jakie powstają np. po ulewnych deszczach, wichurach, powodziach stanowią kolejne zagrożenie zdrowia i życia współczesnego człowieka. Przeciwdziałanie skutkom takich zdarzeń jest niezwykle trudne a prowadzona akcja ratownicza wymaga dużych nakładów finansowych oraz znacznego zaangażowania specjalistycznych sił i środków. Jednym z najważniejszych wyzwań w przygotowaniach sztabów kryzysowych i służb ratowniczych do istniejącego zagrożenia jest opracowanie wszelkich scenariuszy możliwych zagrożeń. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferujemy sprzęt który w wielu obecnych sytuacjach minimalizuje skutki zagrożeń, oraz w znaczący sposób ułatwia prowadzenie działań ratowniczych.

Firma nasza od roku 2002 zajmuje się problemami zabezpieczenia ludności i sprzętu przed skutkami katastrof przemysłowych, komunikacyjnych oraz ataków terrorystycznych. Jesteśmy obecnie najpoważniejszym krajowym oferentem sprzętu do dekontaminacji masowej, dekontaminacji pojazdów oraz całej gamy mobilnego sprzętu do ochrony i likwidacji zagrożeń naturalnych, chemicznych, biologicznych, radiacyjnych. Produkujemy m.in. namioty pneumatyczne, namioty ze stelażem aluminiowym, kabiny dekontaminacyjne, mobilne systemy odkażające, sprzęt przeciwpowodziowy,  izolatoria ciśnieniowe i nosze izolacyjne do ochrony otoczenia lub poszkodowanego przed skażeniem biologicznym jak również chemicznym.

Posiadamy specjalistów, którzy mogą w krótkim czasie opracować i wyprodukować dowolne systemy ochronne według życzeń Zamawiającego.
Sprzęt naszej Firmy funkcjonuje w szeregu jednostkach ratowniczo - gaśniczych Państwowej Straży Pożarnej, Wydziałów Zarządzania Kryzysowego różnych szczebli na lotniskach i innych szczególnie zagrożonych miejscach.

Ponadto prowadzimy specjalistyczne szkolenia w celu  przygotowania służb ratowniczych do likwidacji skutków zdarzeń masowych, w celu zminimalizowania destrukcyjnego oddziaływania na ludzi i środowisko naturalne substancji chemicznych, radiacyjnych i biologicznych.

Firma AWAS może poszczycić się:

- ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży ratowniczej
- własnymi neutralizatorniami odpadów niebezpiecznych

Film z ćwiczeń przeprowadzonych w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie (Okęcie) przy użyciu sprzętu naszej firmy.
Cennik Ratownictwo 2015. Oferta skrócona, zapraszamy do pobrania: aktualnego cennika standardowyc...
czytaj więcej »
Szanowni Państwo, Wychodząc na przeciw możliwym zagrożeniom, które niesie obecna sytuacja ge...
czytaj więcej »
DEZAKTYWATOR Bojowych Środków Trujących. Oferta specjalna, zgodna z wytycznymi KG PSP.  ...
czytaj więcej »
DEKONTAMINACJA WSTĘPNA zgodnie z wytycznymi KG PSP! Informujemy, że w naszej ofercie jest kompl...
czytaj więcej »
Specjalistyczne łodzie aluminiowe dla służb ratowniczych. Sprzęt  przystosowany do prowadz...
czytaj więcej »
Zeszłoroczna powódź pokazała, że stosowane dotychczas mobilne wały wypełniane wodą do podw...
czytaj więcej »
Elastyczne wały przeciwpowodziowe PCV służą do ochrony środowiska przed skutkami powodzi. W ...
czytaj więcej »
DWUKOMOROWA PŁYWAJĄCA ZAPORA przeznaczona jest do ograniczenia rozprzestrzeniania skażenia na po...
czytaj więcej »


Koszyk jest pusty!